*** Hotel U Kříže ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 U Kříže Hotel U Kříže ubytování v Praze 1 :
Tříhvězdičkový hotel se nachází na Malé Straně v domě, jehož historie sahá až do 16. století. Hotel je umístěn v klidném prostředí a vládne zde příjemná domácí atmosféra. Okna hotelu jsou situována do petřínského parku nebo na hotelovou terasu.

Praha 1 Malá Strana hotel U Kříže ubytování :
Hotel byl otevřen v roce 1995 a nabízí ubytování v 16 pokojích a 6 apartmá, s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, stylovým nábytkem, ledničkou, minibarem, barevnou televizí a trezorem, telefonem s přímou volbou. K dispozici jsou také nekuřácké pokoje.

U Kříže hotel ubytování Praha Malá Strana restaurace :
Součástí hotelu je italská restaurace Trattoria Amedeo s kapacitou až 55 míst. V příjemném prostředí zde naleznete širokou nabídku italské pizzy, těstovin, ale i steaků a zeleninových salátů, moučníky a široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů, piva, vína, aperitivů, teplých nápojů.

Ubytování v Praze na Malé Straně U Kříže Hotel služby :
V suterénu hotelu se nachází hotelová garáž pro 6 vozů. V hotelu je nonstop pokojový servis, úschovna cenných předmětů, směnárna, Wifi, bar, kavárna, restaurace, salonek, konferenční centrum. Bezbarierový přístup, domácím zvířatům vstup povolen, parkoviště uzavřené, praní a žehlení. Dětská postýlka k dispozici, služba hlídání dětí.

Dovolená v Praze ubytování U Kříže hotel Malá Strana turistika :
Hotel má velice výhodnou polohu v centru města. Na dosah pěší chůzí od hotelu je Pražský Hrad, Karlův most, Staré i Nové Město s mnoha architektonickými památkami. V blízkosti hotelu je tramvajová zastávka, stanice lanové dráhy na Petřín a stanice metra je jen dvě zastávky tramvají.
Hotel Praha 1 U Kříže - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 U Kříže - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 U Kříže -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1 U Kříže - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 U Kříže - disponuje restauracíHotel Praha 1 U Kříže -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 U Kříže -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 1 U Kříže - disponuje kavárnouHotel Praha 1 U Kříže - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 U Kříže - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 U Kříže - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 U Kříže - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 U Kříže - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 U Kříže - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 U Kříže - na pokojích je telefon